ייעוץ השקעות בניירות ערך

לא. חפץ ושות', רישיון ייעוץ לניירות ערך מהרשות לניירות ערך, והיא מעסיקה לצורך זה כוח אדם שקיבל הרשאה לעסוק בנושא.
החברה מסייעת לתאגידים, לחברות פרטיות וללקוחות פרטיים בקביעת מדיניות ההשקעות הראויה, בתמהיל ההשקעות ובבקרה על מנהלי תיקים.

בין השירותים המרכזיים אותם אנו מספקים בתחום ההשקעות ניתן למנות:

  • התוויית מדיניות ההשקעה בתיק בהתאם לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של הלקוח.
  • מחקר שוק, ניתוח תרחישי שוק והמלצה למדיניות השקעה, הקצאת נכסים ובחירת מנהלי תיקים.
  • דיווחים עדכניים על סך הביצועים של הנכסים שבבעלות הלקוח, בתדירות חודשית או על פי דרישת הלקוח.
  • בקרה ופיקוח על מנהלי התיקים- ניהול הקשר מול הבנקים והמנהלים.
  • השוואת עלויות ועמלות בתיקי ההשקעות המנוהלים.
  • בחינה ומעקב אחר מוצרים חדשים בשוק ההון והערכת מידת התאמתם ללקוח.


ייעוץ השקעות למוסדיים ולתאגידים:

 

חברת א. חפץ ושות', מתמחה במתן שירותי ייעוץ להשקעות לגופים מוסדיים ולתאגידים על בסיס היכרות רבת שנים, הידע ומתודולוגיות מתקדמות שנצברו בחברה.

 

ייעוץ ההשקעות ניתן בשים לב לצרכי הלקוח ובהתאם למאפייניו הייחודיים. לחברה יכולת לספק מענה ייחודי עבור כל לקוח, וזאת הודות למגוון הלקוחות ולידע הרחב שנצבר בחברה, והודות לפעילויותיה הנוספות בתחום הייעוץ הכלכלי לחברות ציבוריות ופרטיות, הערכות השווי של חברות ציבוריות ופרטיותו של פרויקטים ומחקר כלכלי בשוק ההון.

 

ייעוץ השקעות לקיבוצים:

 

ייעוץ השקעות לקיבוצים, הינה מומחיות ייחודית הנובעת מאופיו הייחודי של כל קיבוץ ומהחברים בו. ברבות השנים, רכשנו ידע רב בתחום ייעוץ ההשקעות ומכיוון שכך, ביכולתנו לתרום רבות לטיוב התשואות המושגות בתיקי ההשקעות המנוהלים, וזאת אגב כל השירותים אותם אנו מספקים בתחום ייעוץ ההשקעות והליווי ובקרה ופיקוח על ההשקעות של הקיבוצים.

 

ייעוץ השקעות לפרטיים ולמשפחות (Family Office):

 

חברת א. חפץ ושות', מספקת שירותי ייעוץ השקעות ללקוחות פרטיים ולמשפחות. החברה מספקת עבור לקוחותיה שירותי ניהול נכסים וניהול עושר (Wealth Management), כאשר יתרונה המרכזי הינו מעבר למומחיותה בתחום ההשקעות, הידע הרב שנצבר בחברה בתחום הייעוץ הכלכלי והפיננסי, על רבדיו הרלוונטיים ללקוחות החברה.

 

אנו נמצאים בקשר שוטף עם כלל הגורמים הרלוונטיים לניהול נכסי הלקוחות. בנוסף אנו מבצעים פיקוח ובקרה על הנכסים ועל איכות הניהול שלהם בין היתר בהשוואה למדדי יחס מקובלים.

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר עם אחד המומחים שלנו