ייעוץ עסקי כלכלי – בניית תוכנית עסקית אסטרטגית

 

 

מחקרים כלכליים, מוכיחים כי עסקים וחברות אשר פועלים על פי תוכנית עסקית ומקפידים לדבוק בשיטת עבודה מסודרת, הינם בעלי סיכויים רבים יותר להגדיל את רווחיהם באופן ניכר ומתמיד. תכנון וחשיבה אסטרטגית נכונה מביאה למינוף ופיתוח העסק.

 

בכדי להבטיח את הצלחת העסק, ללא ספק מנהלו צריך להחזיק בידע מקצועי בענף אליו העסק משתייך, אך בנוסף עליו להיות בעל ידע בתחום הכלכלי והעסקי. במידה ואין ברשות מנהל העסק ידע וניסיון עסקי וכלכלי, מומלץ כי יסתייע בשירותי חברות ייעוץ עסקי וייעוץ כלכלי פיננסי, בכדי שיוכל ליישם תהליכים וכן שינויים בעסק ככל שיידרשו. גם מנהלי עסקים וחברות מנוסים, יכולים להפיק תועלת משירותי ייעוץ עסקי, שכן חברה חיצונית תוכל לבחון את התנהלות העסק הפנימית, וכן את התנהלותו בהקשר הרחב יותר של הענף במשק באופן אובייקטיבי ומקצועי. ליווי של חברה חיצונית יכול לתרום לעסקים רבים, ובייחוד לעסקים קטנים ובינוניים, ולסייע להתפתחות וצמיחה עסקית.

עסקים או חברות המבקשות להשתמש בשירותיי ייעוץ עסקי כלכלי, רצוי שייפנו לחברה אשר מעסיקה אנשי צוות המתמחים בענף הספציפי אליו הם שייכים. אנשי מקצוע אלו, יוכלו לספק שירותים על סמך ידע וניסיון רלוונטיים לענף הספציפי על כל היבטיו. ענפי משק שונים נבדלים מבחינות רבות, ביניהן אספקטים כגון מצב השוק בכל זמן נתון, ה"שחקנים" המובילים במשק, אופי העסקאות, חקיקה, מיסוי ועוד.

שירותי ייעוץ עסקי – כלכלי כוללים ליווי צמוד, ייעוץ וביקורת תוך ניתוח נתוני העסק ובדיקת מצב המשק במטרה לזהות הזדמנויות, ולהביא לידי ביטוי את נקודות החוזק של העסק וכן לזהות את חולשותיו ביחס למתחריו בתחום, ולזהות סיכונים פוטנציאליים. חברת ייעוץ עסקי וכלכלי תעזור בגיבוש תוכנית עסקית אסטרטגית, אשר תפרט את אבני הדרך לפיתוח העסק, ותהווה תוכנית פעולה לטווח הקצר והארוך עבור מנהלי העסק.

אבי חפץ, הינו מנכ"ל ומייסד חברת א. חפץ ושות', המעסיקה צוות כלכלנים מקצועי וותיק בתחום של ייעוץ עסקי וכן ייעוץ כלכלי בענפים שונים במשק. החברה מסייעת במינוף עסקים קטנים כמו גם חברות וגופים גדולים במשק. החברה מספקת שירותי ייעוץ עסקי בירושלים וכן שירותי ייעוץ כלכלי בירושלים וברחבי הארץ. חברת א. חפץ ושות', מציעה את שירותיה ושירותי חברות הבת שלה לעסקים המעוניינים להסתכל קדימה, להתפתח, לעבור תהליך של צמיחה ולמקסם את רווחיהם.

החברה מתאימה את שירותיה באופן אישי עבור כל לקוח. בין שירותיה: ניתוח נתונים ובניית תוכנית עסקית כלכלית, בדיקות כלכליות וכן בדיקת כדאיות כלכלית, ביצוע הערכות שווי של עסקים ושל חברות, עריכת מחקרים כלכליים של היבטים עסקיים שונים של העסק, בהתייחס להתנהלותו הפנימית או ביחס למתחריו בשוק, ליווי והשגת מימון לעסקים וכן סיוע בקבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים בנקאיים נוחים.

 

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר עם אחד המומחים שלנו